Nejnovější recenze ze sekce GPS

TrueCam 3M držák pro A4/A5/A6/A7

Ověřený zákazník TrueCam.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. března 2023

Zakoupeno v TrueCam.cz

po každé výměně předního skla nurno objednávat nový držák.

Compass Adaptér autobaterie - zásuvka 12/24V, 07414

Compass Adaptér autobaterie - zásuvka 12/24V, 07414

Ověřený zákazník www.shopcom.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. března 2023

Zakoupeno v www.shopcom.cz

Splňuje požadavek na daný produkt

Garmin dezl LGV1010

Garmin dezl LGV1010

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. března 2023

• displej, držák.
  • nastavování, info o dopravě, volba tras otřesné a nefunkční. nepochopitelně obsahuje mapu jižní Afriky kam nepojedete a co nejde vymazat a zabírá místo

Hrůza všech hrůz.
Informace o dopravě budete mít aktuální pouze a jen s připojenou aplikací DEZL Garmin v telefonu přes bluetooth. Musíte mít tedy tarif s datovým roamingem. Pokud data máte a připojíte aplikaci k navigaci, tak se spojení ihned přeruší, když vyskočíte z kamionu, či z auta na záchod, nebo vykládku. Vrátíte se zpět do kabiny a zjistíte, že spojení mezi mobilem a navigací nefunguje. To se vám stane z 10 pokusů 9x a musíte složitě obnovovat připojení vymazáním historie bluetooth. Než jsem zjistil jsem odpojený, tak jsem vletě do 6-ti hodinové zácpy. Navíc při obnoveném připojení vám vymaže již zadaný cíl v navigaci a máte pak hodně starostí v kamionu znovu trasu zadávat a vše znovu nastavovat. Navigace je vyloženě nebezpečná. Jiné navigace mají system načítání informací o dopravě přímo v navigaci, bez potřeby dalších zařízení. Steně tak zobrazení o průběhu trasy s několika zdrženími je nešťastně zobrazen v podobě textu v tabulce, který vás ale informuje, pouze o nejbližším zdržení a kolik kilometrů jste před ním. Až toto zdržení projedete, tak naskočí nové a pak zase nové a tak dále. Jiné navigace mají vpravo na displeji svislý pruh kde vidíte celou trasu s kilometrovníkem a vidíte tedy najednou všechny úseky se zdržením a jejich polohu. Garmin to má naprosto hloupé, nepraktické, nepřehledné a hlavně nespolehlivé. Další problém je vyhledávání tras při zadání cíle. Vyberete jednu z tras a po několika kilometrech vás bezdůvodně a bez zvukového, či jiného upozornění svede na jinou trasu. Příklad : Jedu z Rozvadova do Ingolstadtu. Na Rozvadově zadám cíl Ingolstadt a navigace mi nabídne pouze dvě trasy. První vás povede Rozvadov - Regensburg - Ingolstadt. Druhá pak Rozvadov - Norimberk - Ingolstadt. Vyberu první trasu přes Regensburg. Po dvaceti kilometrech vás navigace ale na Regensburg nesvede a bez upozornění vás nechá pokračovat rovně na Norimberk. Toto je fatální a nepochopitelné. To jsem u žádné navigace nezažil. Pokud v nastavení zkusíte zadat trasu přímou a ne s úsporou času, tak vás ta přímá svede do pangejtu a je to prakticky přímá vzdušná čára krz pole a lesy. Další nepochopitelná záležitost!!! Koupíte navigaci pro kamion a auto a navigace vás pošle trasou pro letadlo. Další nepochopitelná věc je, že máte předinstalovanou mapu jižní AFRIKY, kterou nikdy nevyužijete. Odsranit nejde a zabírá místo v paměti přístroje. Výrobce jsem kontaktoval právě kvůli odinstalaci mapy Afriky a ten mi lživě tvrdil, že mapa má malý obsah a kompletně s mapou Evropy mi z 32 GB paměti zabírají mapy 9 GB. Přitom nemám v úložišti ani jediný video, audio ani fotosoubor a mám v navigaci volného místa jen 2 GB. Prostě chcete odinstalovat naprosto nepotřebnou mapu jižní Afriky a garmin toto neumí. Další negativum je v handsfree. Kterého chytráka napadlo, že navigace bude obsahovat komunikační handsfree a budete naklánět hlavu k navigaci a mluvit do ní. To je něco tak nepratického, nekvalitního a nelogického až hanba. Za cenu 22.000,- Kč koupíte nebezpečný šrot, který vás nažene do kolony, do pangejtu, do lesa, nebo po trase, kterou vyloženě nechcete. Musíte navigací neustále hlídat a kontrolovat, abyste dojeli včas a živí do cíle. V žádném případě NEKUPUJTE, nebo si naběhnete jako já. O navigacích a jejich nastavení vím opravdu hodně a na kamionu jsem jich vyzkoušel nespočet. Nejhorši a nejnebezpečnější je právě tato a jízdu s ní si určitě zkusit nechcete.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ivana

Přidáno: 21. března 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Prozatím jsem nevyzkoušela, ale zboží mi bylo doporučeno.

NAVITEL E700 Lifetime

NAVITEL E700 Lifetime

Ověřený zákazník Alza.cz Mirdas

Přidáno: 21. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Velký display,zatím so vyrábím vl.dr

Hodnocení,bude z problêmu vzniklém na mojí straně,moźná měsíce trvati Děkuji za toleranci.M.R.

Compass Držák nápojů 2ks

DAMPOD SHOP Náhradní baterie pro vysavač swivel sweeper aku

Ověřený zákazník Priceorcan Ověřený zákazník

Přidáno: 17. března 2023

Zakoupeno v Priceorcan

• vždy mám přístroj po ruce a nemusím hned sahat po vysavači.
Vape pen/baterie

Compass Prodlužovací kabel 12/24V 10A 5m

Ověřený zákazník Alza.cz Čap

Přidáno: 15. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Přesně tento prodlužovací kabel jsem potřeboval do auta

Výhoda

M-Style B2 L držák telefonu voděodolný na řídítka

M-Style B2 L držák telefonu voděodolný na řídítka

Přidáno: 14. března 2023

(naposledy upraveno 14. března 2023)

• nefunkční ,budu vracet

• OK

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. března 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Středová pružina je moc silná a v kombinaci se slabými bočními vystrkuje tělo ze zásuvky v autě. Zelená dioda není vidět vůbec a tak ztrátu kontaktu zjistíte až podle nefunkčního připojeného zařízení. Což třeba u kamery není nic moc, když nevíte, že nic nezaznamenává. USB porty jsou dost těsné a zasunout do nich něco jde velmi těžce, což se snad časem ošoupe. Ale vzhledem k ceně si ji nechám pro případ, kdy někde bude potřeba do 12V připojit něco s USB-A.

TomTom GO Expert 7˝

TomTom GO Expert 7˝

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. března 2023

• Občas hlásí mobilní radary
  • Někdy mě to tahá zákazy , někdy mě táhne takovými cestami že mě spíš trestá než by pomohla.

Ověřený zákazník Alza.cz Jaroslav Hošek

Přidáno: 11. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Navigace bez návodu.Složité nastavení.Zkoušel jsem jízdu z domova do Mar.Lázní přibližně 30km.Dvakrát mi navigace informovala že mám odbočit na lesní cestu.Nic se nezměnilo ani po aktualizaci.Velká nespokojenost na navigaci se nedá spolehnou dělá si co chce.

Pěkně drží na koloběžce. Spokojenost.

TomTom GO Classic 5˝

TomTom GO Classic 5˝

Ověřený zákazník MALL.CZ Míla

Přidáno: 9. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Intuitivní ovládání a nastavení i pro uživatele v pokročilém věku.

Pro mne žádná

TomTom GO Expert 6˝

Ověřený zákazník Electro World Uživatel

Přidáno: 8. března 2023

Zakoupeno v Electro World

• Rychlé vyhledávání a čitelný display
  • Nerozumím tomu proč navigace neumí najít čísla popisné jen adresy ulice? Když se neprihlasite k účtu TomTom tak to najít umí vše. Ale po přihlášení to najde jen v naší zemi pomocí hlasového zadávání. Je to softverova chyba která půjde opravit aktualizaci ale komu to nahlásit když podpora TomTom už neexistuje?!
  • Proč hlasové instrukce mluví jako lopata? Příjezd v tolik a tolik MINUTIJU? Už nemáme slovo MINUT nebo co?
  • Proč čísla silnic které jsou třeba třímístné přidává další tři nuly? Třeba silnice 123 přečte jako 102003 proč? Opět sw chyba ale komu ji nahlásit????
  • Díky nulové technické podpoře si už TomTom nikdy nekoupím a už ho nikdy nedoporučím. A to podotýkám že jsem tomtoma používal dobrých 20 let s různými přístroji od one 1 až předposlední TomTom GO profesionál. Bohužel navigace expert je návrat do minulosti a totálně mě zklamala.

Po 4 letech používání TomTom GO 6250 profesionál jsem se těšil na navigaci novou a zvolil jsem vyšší řadu expert. Navigace mě totálně zklamala a byla to má nejhorší koupě kterou jsem mohl kdy udělat. Dokud se neopraví ta softwarová chyba že to nenajde adresu s číslem popisným tak je to úplně k ničemu. Bohužel když jezdím kamionem tak nemůžu spoléhat na to že se kdekoliv kdykoliv můžu s takovouhle soupravou otočit.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25